indeling zomer 2021

Let op!

De 1e lessen starten op dinsdag 6 april.

MAANDAG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13:15-14:15u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Tanja Brouwer

 

Ad Ruiterman

 

Lea van Raaijen

 

 

 

 

 

 

 

14:15-15:15u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Irma Tensen

 

Diana Egberts

 

 

 

 

 

16:30u-17:20u

Groen

 

Robin

 

 

 

 

Jeroen Gerritse

 

Kai Lenting

 

Ot Lenting

 

Sebastiaan Rijsdijk

 

Tom van Rijn

 

Jylte van Lammeren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16:30-17:20u

 

 

Rutger

 

 

 

 

 

 

Lieve Boysen

 

Thijn vd Pijl

 

Shane Kooyman

 

Timme Siebers

 

Julia Verhagen

 

Suzanne Verhage

 

Noortje + Louise

 

 

 

 

 

17:20-18:10u

Geel

 

Robin

 

 

 

 

Mees Rossenberg

 

Justin Holland

 

Duncan Rietbroek

 

Milan Kolmer

 

Lukas Koeleman

 

Rivelino Bey

 

Gijs van Lammeren

 

Thor Immens

 

Robin Hooy

 

Thijs Gerritsen

 

 

 

 

 

17:20-18:10u

Geel

 

Rutger

 

 

 

 

Elize Bosma

 

Kim Bakker

 

Lente van Haastrecht

 

Nadine Koeleman

 

Isabel Roling 

 

 

 

Anne vd Hoorn

 

 

 

 

 

 

 

17:00-18:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Amber vd Pijl

 

Cor vd Pijl

 

 

 

 

 

18:10-19:00u

Geel

 

Rutger

 

 

 

 

Thomas vd Pijl

 

 

 

 

 

 

 

18:10-19:00u

Geel

 

Robin

 

 

 

 

Anouk Pieterse

 

Colin Oudshoorn

 

Roos-Anne van Velzen

 

Liv Heemskerk

 

Isa Wansbeek

 

Charlotte Knooren

 

 

 

 

 

18:00-19:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Sieta Groen in ’t Wout

 

Maaike van Nassau

 

Muriel Luijben

 

Maurita Alken

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Rutger 

 

 

 

 

Oscar Pieterse

 

Ronald Maas

 

Corne van Leeuwen

 

 

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Colin de Bruin

 

Sander van den Helder

 

Rody Hoogendoorn

 

Wouter Ackermans

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Lycette Poelwijk

 

Iris Tonus

 

Marjolein vd Post

 

Leonie Uittenboogaart

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Jiska vd Eijk

 

Celeste Verweij

 

Esther Disch

 

Marielle Timmer

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Cynthia Kranenburg

 

Juliet van der Zwan

 

Joyce Wijfje

 

Manouk Sloothaak

 

Astrid Leune

 

 

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Gr Suzan Aantjes

 

 

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Karin van Wijk

 

Pauline Smitt

 

Belinda Spaargaren

 

Claire Janes

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Erik vd Weele

 

Maurits Vrolijk

 

Peter Roling

 

Friso Scheele

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Alex Thomas

 

Dirk-Jan Bos

 

Gert Thomas

 

Frank Gerritse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DINSDAG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

17:20-18:00

 

 

Rutger

 

 

 

 

Olof Verweij

 

 

 

 

 

 

 

18:00-19:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Chris Heemskerk

 

Matthijs Heemskerk

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Rick

 

 

 

 

Anouk Groen in ’t Wout

 

Yvette vd Post

 

Denise Groen in ’t Wout

 

Sharon van der Post

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Eric Stigter

 

Leo Plomp

 

Mariette Stigter

 

Marieke Hoogervorst

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Rick

 

 

 

 

Irma Morgenstern

 

Rob Bosma

 

Monique Hoek

 

Patricia van Zaanen

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Ilse Bakker

 

Silvia Kuif

 

Yvonne Roling

 

Joy Buskermolen

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Rick

 

 

 

 

Rosanne Verweij

 

Joy Aartman

 

Mandy vd Vlag

 

Marloes Rijnbeek

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Carola Verlooij

 

Sylvia Heemskerk

 

Pascal Koster

 

Lisette de Jong

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG

 

 

 

 

 

 

 

09:00-10:00u

 

 

Rutger 

 

 

 

 

Donna Twilt

 

Erik Oudshoorn

 

Wendy Notenboom

 

 

 

 

 

 

 

09:00-10:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Anique vd Laar

 

Constance Hof

 

Esther Immerzeel

 

Andrea Fransen 

 

 

 

 

 

10:00-11:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Rosanne van Dam

 

Christa van der Voorn

 

Denise van der Schaft

 

Leonie van Dam

 

Danielle van der Schaft

 

 

 

 

 

 

 

14:50-15:40u

Oranje

 

Menno

 

 

 

 

Sven Valentijn

 

Dexter van Leeuwen

 

Damiso van Dam

 

Philip Romam

 

Ruben Landsman

 

Lukas Brouwer

 

Levi vd Neut

 

Tygo Kroon

 

Olle van Haastrecht

 

 

 

 

 

 

 

15:40-16:30u

Groen

 

Menno

 

 

 

 

Xanne-Faye Boogaard

 

Marlies Roling 

 

Angelique vd Weele

 

Floor Landman

 

Kian van Iterson

 

Ben van Lammeren

 

Roef vd Brink

 

Milan Siebers

 

Isabelle Verhaagen

 

Vince van Vliet

 

 

 

 

 

16:30-17:30u

 

 

Menno

 

 

 

 

Pascale Diederen

 

Hinke Nauta

 

Marjan Oliehoek

 

Judith van Riet

 

 

 

 

 

18:00-19:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Jorn Poelwijk

 

Jordi Wijfje 1/2

 

Patrick van Soest

 

Melvin Kranenburg 1/2

 

Marcel Derks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Sandra Brouwer

 

Lisette Montagne

 

Maarten Brouwer

 

Barry van Lammeren

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Frank Otto

 

Sander Kempen

 

Wouter ten Voorde

 

Ferry van Lammeren

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Danielle vd Neut

 

Patricia van Koppen

 

Wilma de Boer

 

Sanne Thomas

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Robin Garrelfs

 

Walter Belt

 

Arnaud van Dijk

 

Marco Mensink

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Chris Kranenburg

 

Richard Noach

 

Marijn Rutgers

 

Fleur Hofstee

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Nikki vd Pijl

 

Michelle Oostweegel

 

Larissa Verduijn

 

Naomi Schouten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DONDERDAG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15:30-16:30u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Marye vd Pijl

 

 

 

 

 

 

 

16:30-17:20u

Oranje/Groen

 

Rutger

 

 

 

 

Twan vd Laar

 

Marijn Ham

 

Lars Warmolts

 

Aron van de Laar

 

Mitch Tijsterman

 

Nout Timmer

 

Renzo Noordsij

 

 

 

 

 

 

 

17:20-18:10u

Geel

 

Rutger

 

 

 

 

Melvin vd Hooren

 

Thomas vd Pijl

 

Boyd Boysen

 

Duncan Oudshoorn

 

Stijn Stemmer

 

Quint Tijsterman

 

Rienk vd Hoonaard

 

Jesse Burgers

 

Norten Verlooij

 

 

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Demi

 

 

 

 

Mirrit van Meurs

 

Connie van Dam

 

Mirjam vd Heuvel

 

Manon Koot

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Demi

 

 

 

 

Marja Roos

 

Sylvia Boekel

 

Danique de Jongh 

 

Monique van Zijll

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Demi

 

 

 

 

Cilia de Kort

 

Lisanne de Jong

 

Vivian Fransen

 

Nico Stemmer 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VRIJDAG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09:00-10:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Sietske vd Brink

 

Ilse Esselink

 

 

 

 

 

14:30-15:30u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Marieke Steijlen

 

Arlette Hovenier

 

Corina Belt

 

 

 

 

 

 

 

15:40-16:30u

Geel

 

Rutger

 

 

 

 

Pim Burgers

 

Floor vd Eijk

 

Justijn Disch

 

Rens Morgenstern

 

Daan Timmer

 

Joost vd Eijk

 

Olivier Loekenbach

 

 

 

 

 

 

 

16:30-17:20u

Geel

 

Rutger

 

 

 

 

Josefine Disch

 

Karolien Roling

 

Dagmar Mols

 

Iris vd Eijk

 

Florien Timmer

 

Julia Koeleman

 

Emma de Boer

 

Joosje Sophie Mol

 

 

 

 

 

17:20-18:20u

OPTIE

 

Rutger

 

 

 

 

Gijs van Dolder

 

Mitch Bosman

 

Michiel Schildmeijer

 

Richard van der Lek

 

 

 

 

 

 

 

 

 



iTennis