Lesindeling winterseizoen 2020-2021

De 1e lessen starten maandag 12 oktober.

De jeugdlessen starten op de vereniging

MAANDAG

 

 

Trainer

 

 

 

 

13:15-14:15u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Tanja Brouwer

 

Ad Ruiterman

 

Stephanie Boysen

 

Lea van Raaijen

 

 

 

 

 

14:15-15:15u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Diana Egberts

 

Irma Tensen

 

 

 

 

 

15:15-16:15u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Marije Edelenbosch

 

 

 

 

 

 

 

17:20-18:10u

 

 

Robin

 

 

 

 

Mees Rossenberg

 

Rivelino Beij

 

Thijs Gerritse

 

Gijs van Lammeren

 

Thor Immens

 

Kian van Iterson

 

Milan Kolmer

 

 

 

 

 

 

 

17:20-18:10u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Thomas vd Pijl

 

 

 

 

 

 

 

18:10-19:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Bibi Boysen

 

Charlotte Knooren

 

Iris Noordermeer

 

Liv Heemskerk

 

 

 

 

 

18:10-18:40u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Sacha Kolmer

 

Milou vd Pijl

 

 

 

 

 

18:00-19:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Rody Hoogendoorn

 

Wouter Ackermans

 

Colin de Bruyn

 

Sander van den Helder

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Iris Tonus

 

Lycette Poelwijk

 

Leonie Uiitenbogaart

 

Marjolein vd Post

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Robbert vd Eijk

 

Pieter Allard

 

Jeroen Zonneveld

 

Willem

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Karin van Wijk

 

Pauline Smitt

 

Belinda Spaargaren

 

Michelle Oostweegel

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Cynthia Kranenburg

 

Juliet vd Zwan

 

Joyce Wijfje

 

Manouk Sloothaak

 

Astrid Leune

 

 

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Alex Thomas

 

Gert Thomas

 

Dirk-Jan Bos

 

Frank Gerritse

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Richard van der Lek

 

Michiel Schildmeijer

 

Mitch Bosman

 

Gijs van Dolder

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DINSDAG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:00-19:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Chris Heemskerk

 

Matthijs Heemskerk

 

 

 

 

 

18:00-19:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Krista de Bas

 

Britt van Eijk

 

Freek de Bas

 

Astrid Vossen

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Carola Verlooij

 

Lisette de Jong

 

Pascal Koster

 

Sylvia Heemskerk

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Eric Stigter

 

Leo Plomp

 

Mariette Stigter

 

Marieke Hoogervorst

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Silvia Kuijf

 

Yvonne Roling

 

Joy Buskermolen

 

Ilse Bakker

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Sharon vd Post

 

Denise Groen in ’t Wout

 

Yvette vd Post

 

Anouk Groen in ’t Wout

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Monique Hoek

 

Danique de Jongh

 

Irma Morgenstern

 

Anique vd Laar

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Sarella de Vos

 

Joy Aartman

 

Mandy van de Vlag

 

Marloes Rijnbeek

 

 

 

 

 

WOENSDAG

 

 

 

 

 

 

 

09:00-10:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Constance Hoff

 

Claudia Rekelhof

 

Anique vd Laar

 

 

 

 

 

 

 

10:00-11:00u

 

 

Robin

 

 

 

 

Rosanne van Dam

 

Christa van der Voorn

 

Denise van der Schaft

 

Leonie van Dam

 

Danielle van der Schaft

 

 

 

 

 

 

 

15:10-16:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Olle van Haastrecht

 

Tygo Kroon

 

Kai Lenting

 

Ruben Landsman

 

Levi vd Neut

 

Suzanne Verhage

 

 

 

 

 

16:00-17:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Judith van Riet

 

Marjan Oliehoek

 

Hinke Nauta

 

 

 

 

 

 

 

17:00-18:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Cor vd Pijl

 

Amber vd Pijl

 

 

 

 

 

18:00-19:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Patrick van Soest

 

Melvin Kranenburg 1/2

 

Jorn Poelwijk

 

Jordi Wijfje 1/2

 

 

 

Marcel Derks

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Barry van Lammeren

 

Sandra Brouwer

 

Lisette Montagne

 

Maarten Brouwer

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Rick

 

 

 

 

Saskia Ruigrok

 

Iris Stoof

 

Gert Stoof

 

Dennis Ruigrok

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Wilma de Boer

 

Patricia van Koppen

 

Danielle van der Neut

 

Sanne Thomas

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Rick

 

 

 

 

Niels van der Voorn 

 

Andrea Fransen

 

Robin Verhage

 

Esther Immerzeel

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Menno

 

 

 

 

Arnaud van Dijk

 

Robin Garrelfs

 

Walter Belt

 

 

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Rick

 

 

 

 

Marijn Rutgers

 

Richard Noach

 

Fleur Hofstee

 

Chris Kranenburg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DONDERDAG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16:30-17:20u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Twan vd Laar

 

Lars Warmolts

 

Ben van Lammeren

 

Aron vd Laar

 

Nout Timmer

 

Tom van Rijn

 

 

 

 

 

17:20-18:10u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Jesse Burgers

 

Thomas vd Pijl

 

Quint Tijsterman

 

Duncan Oudshoorn

 

Rienk vd Hoonaard

 

Melvin vd Hooren

 

Stijn Stemmer

 

Norten Verlooij

 

 

 

 

 

19:00-20:00u

 

 

Demi

 

 

 

 

Rob Bosma

 

Nico Stemmer

 

Ron van Veen

 

Tim de Jong

 

 

 

 

 

20:00-21:00u

 

 

Demi

 

 

 

 

Lisanne de Jong

 

Cilia de Kort

 

Vivian Fransen

 

Sabine de Ruiter

 

 

 

 

 

21:00-22:00u

 

 

Demi

 

 

 

 

Joyce Hoogendoorn

 

Joyce Maas

 

Astrid Brak

 

Menno Looijestein

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VRIJDAG

 

 

 

 

 

 

 

09:00-10:00u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Sietske vd Brink

 

Ilse Esselink

 

 

 

 

 

14:30-15:30u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Marieke Steijlen

 

Arlette Hovenier

 

Corina Belt

 

 

 

 

 

 

 

15:40-16:30u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Pim Burgers

 

Floor vd Eijk

 

Justijn Disch

 

Rens Morgenstern

 

Daan Timmer

 

Joost vd Eijk

 

Olivier Loekenbach

 

 

 

 

 

 

 

16:30-17:20u

 

 

Rutger

 

 

 

 

Josefine Disch

 

Karolien Roling

 

Dagmar Mols

 

Iris vd Eijk

 

Florien Timmer

 

Julia Koeleman

 

Emma de Boer

 

Joosje Sophie Mol

 



iTennis