Lesindeling winterseizoen 2021-2022

 

Hieronder de lesindeling voor het winterseizoen 2021-2022

Sta je ingeroosterd op een tijdstip dat je niet kunt of sta je helemaal niet op de lijst, stuur dan een e-mail naar info@2r-sports.nl

De 1e trainingen starten maandag 4 oktober

MAANDAG

 

Trainer

 

 

Trainer

 

 

 

 

 

 

13:30 - 14:20u

 

Rutger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tanja Brouwer

Ad Ruiterman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:20 - 15:10u

 

Rutger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diana Egberts

Irma Tensen

 

 

 

 

Marluz van Kampen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:10 -19:00u

 

Robin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rody Hoogendoorn

Wouter Ackermans

 

 

 

 

Colin de Bruyn

Sander van den Helder

 

 

 

 

Mitch Bosman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 19:50u

 

Robin

 

 

Kaj

 

 

 

 

 

 

Iris Tonus

Lycette Poelwijk

 

Robbert vd Eijk

Pieter Allard

 

Leonie Uiitenbogaart

Marjolein vd Post

 

Jeroen Zonneveld

 

 

 

 

 

 

 

 

19:50 - 20:40u

 

Robin

 

 

Kaj

 

 

 

 

 

 

Karin van Wijk

Pauline Smitt

 

Cynthia Kranenburg

Juliet vd Zwan

 

Belinda Spaargaren

Claire Janes

 

Joyce Wijfje

Manouk Sloothaak

 

 

 

 

Astrid Leune

 

 

 

 

 

 

 

 

20:40 - 21:30u

 

Robin

 

 

Kaj

 

 

 

 

 

 

Maaike Meijer

Winnie Ackermans

 

Richard van der Lek

Michiel Schildmeijer

 

Sarina Wens

Andrea Fransen

 

Ernst Andriessen

Gijs van Dolder

 

 

 

 

 

 

 

21:30 - 22:20u

 

Robin

 

 

Kaj

 

 

 

 

 

 

Alex Thomas

Gert Thomas

 

Ceylan van Leeuwen

Duncan Oudshoorn

 

Dirk-Jan Bos

Frank Gerritse

 

Merel Gortzak

Naomi Oudshoorn

 

 

 

 

 

 

 

21:10 - 22:00u

 

Rutger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Donna Twilt

Erik Oudshoorn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DINSDAG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

18:10 -19:00u

 

Rutger

 

 

Rick

 

 

 

 

 

 

Chris Heemskerk

Matthijs Heemskerk

 

Krista de Bas

Twan de Bas

 

 

 

 

Freek de Bas

Cor van Koppen

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 19:50u

 

Rutger

 

 

Rick

 

 

 

 

 

 

Carola Verlooij

Lisette de Jong

 

Eric Stigter

Leo Plomp

 

Pascal Koster

Sylvia Heemskerk

 

Mariette Stigter

Marieke Hoogervorst

 

 

 

 

 

 

 

19:50 - 20:40u

 

Rutger

 

 

Rick

 

 

 

 

 

 

Silvia Kuijf

Yvonne Roling

 

Sharon vd Post

Denise Groen in ’t Wout

 

Joy Buskermolen

Ilse Bakker

 

Yvette vd Post

Anouk Groen in ’t Wout

 

 

 

 

 

 

 

20:40 - 21:30u

 

Rutger

 

 

Rick

 

 

 

 

 

 

Peter Roling

Maurits Vrolijk

 

Sarella de Vos

Joy Aartman

 

Erik vd Weele

Rob Bosma

 

Mandy van de Vlag

Marloes Rijnbeek

 

 

 

 

 

 

 

21:30 - 22:20u

 

Rutger

 

 

Rick

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WOENSDAG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09:00 - 09:50u

 

Robin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Irma Morgenstern

Monique Hoek

 

 

 

 

Anique vd Laar

Marieke Steijlen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09:50 - 10:40u

 

Robin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rosanne van Dam

Christa van der Voorn

 

 

 

 

Denise van der Schaft

Danielle van der Schaft

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10:40 - 11:10u

 

Robin

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lydia Stall

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 19:50u

 

Rick

 

 

Kaj

 

 

 

 

 

 

Saskia Ruigrok

Iris Stoof

 

Barry van Lammeren

Sandra Brouwer

 

Gert Stoof

Dennis Ruigrok

 

Lisette Montagne

Maarten Brouwer

 

 

 

 

 

 

 

19:50 - 20:40u

 

Rick

 

 

Kaj

 

 

 

 

 

 

Wilma de Boer

Patricia van Koppen

 

Arnaud van Dijk

Robin Garrelfs

 

Danielle van der Neut

Sanne Thomas

 

Walter Belt

Bob Steijlen

 

 

 

 

 

 

 

20:40 - 21:30u

 

Rick

 

 

Kaj

 

 

 

 

 

 

Joyce Maas

Ron van Veen 

 

Marijn Rutgers

Richard Noach

 

Menno Looijestein

Romano Verweij

 

Amber vd Pijl

Priscilla Oostweegel

 

 

 

 

 

 

 

21:30 - 22:20u

 

Rick

 

 

Kaj

 

 

 

 

 

 

Manouk Mensink

Sterre vd Pijl

 

Hinke Nauta

Marjan Oliehoek

 

Joey van Schie

Sem den Hartog

 

Pascale Diederen

Judith van Riet

 

Michelle Kwakkenbos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DONDERDAG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:00 - 19:50u

 

Demi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ad van Lente

Arjan van Gils

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

19:50 - 20:40u

 

Demi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sabine de Ruiter

Marcelle de Jong

 

 

 

 

Cilia de Kort

Nico Stemmer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20:40 - 21:30u

 

Demi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jan Kes

Aron Bunnik

 

 

 

 

Sandra van Son

Martijn Kempen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

21:30 - 22:20u

 

Demi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Susanne de Zwart

Jouke Brouwer

 

 

 

 

Henk Bakker

Yvonne Brouwer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VRIJDAG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

09:00 - 09:50u

 

Rutger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ilse Esselink

Sietske vd Brink

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30 - 15:20u

 

Rutger

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arlette Hovenier

Constance Hoff

 

 

 

 

Esther Immerzeel

Claudia Rekelhof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



iTennis